Компанія Solt Group готова надати послуги перекладача вищої категорії для роботи з усним послідовним або синхронним перекладом.

При оформленні замовлення на усний переклад ми можемо організувати персональну зустріч або обговорити всі нюанси з перекладачем у телефонному режимі.

Професіонали усного перекладу Solt Group відповідають усім вимогам цього сегменту послуг. У їхньому арсеналі досвід і великий обсяг знань. Для них немає труднощів у миттєвому доборі необхідних слів з правильністю інтерпретації зарубіжних фразеологізмів та приказок рідною для слухача мовою. Усні перекладачі вміють швидко орієнтуватися у ситуації з урахуванням усіх тонкощів ділового етикету. При цьому наші співробітники завжди охайні та одягнені відповідно до рівня заходу.

Коли йдеться про усний переклад, де помилки та неточності неприпустимі, не витрачайте час на пошуки виконавців – звертайтесь до Бюро перекладів Solt Group.

Ось уже багато років ми спеціалізуємося на мовній парі українська чи російська + іноземна.

Поетапне формування замовлення на усний переклад:

 1. Замовник надає інформацію про характер заходу, щоб перекладач мав можливість підготуватися до нього. До важливих відомостей можна віднести: інформацію про фірму, про її бізнес спрямованість та будь-які матеріали, здатні допомогти перекладачеві завчасно розібратися в специфіці діяльності.
 2. Формування глосарію з урахуванням наданої інформації.
 3. У рамках робочого діалогу перекладача та менеджера обговорення деяких моментів усного перекладу.
 4. Оn-line режим дозволить оперативно розмістити замовлення.

Основні напрямки послуг, що надаються:

 • Міжнародні заходи проводяться з перекладацькою підтримкою.
 • Супровід міжнародних переговорів.
 • Присутність на протокольних заходах.
 • Перекладацька підтримка екскурсій.
 • Присутність на виставках та презентаціях.
 • Робота з нотаріальними організаціями.
 • Усний переклад безпосередньо працівникам, які перебувають під час виконання на місцях.