SOLT — АГЕНТСТВО ПЕРЕКЛАДІВ, ЯКЕ ВИКОНАЄ ПЕРЕКЛАД БУДЬ-ЯКОГО СКЛАДНОСТІ ТА ТЕМАТИКИ. СПІВПРАЦЮЄМО З ЮРИДИЧНИМИ ОСОБИМИ І ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ.

 

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Пропонуємо письмові та усні переклади
Можемо приступити до виконання терміново
Наша робота охоплює будь-яку галузь: технічну, медичну, економічну
У наявності є всі необхідні ресурси, і можливість впоратися з великими обсягами завдань
Оформлення первинної документації всіх типів (рахунок, договір, акт та інші)
Вигідна схема знижок за співпраці на постійній основі

При співпраці з іноземними компаніями часто потрібно діяти швидко та пропонувати оптимальні рішення. Своєчасний переклад здатний вирішити долю бізнесу, оскільки велике значення має час підписання договору та узгодження умов співробітництва. Надаючи своїм партнерам оперативні та ефективні завдання, можна перемогти у боротьбі за першість та укладання кращого контракту. Важливо бути №1 у всьому, і тоді перемога буде за Вами. Ми можемо в цьому допомогти завдяки професійним рішенням, які ми пропонуємо, та досвіду наших перекладачів.

Наша команда фахівців готова діяти оперативно та виконати переклади за короткий час та на найвищому рівні якості. Співпрацюємо з відомими компаніями на постійній основі на базі довірчих та продуктивних відносин. Дорожимо і пишаємось своїми клієнтами. Ми знайомі з базовими проблемами компаній, які прагнуть вийти на найвищий рівень і потребують підтримки. Наша допомога полягає у виконанні всіх типів перекладів. Зазвичай це тексти тісно пов’язані з сферою діяльності наших клієнтів. Діяльність на міжнародному ринку неможлива без підтримки професійних перекладачів і це пропонуємо Вам ми – агентство перекладів SOLT. Здійснюємо переклад будь-яких текстів:

Сайти компаній

Маркетингові матеріали

Супровідні документи з імпорту та експорту (інвойси, ліцензії, страхові документи, контракти, сертифікати, дозволи та паспорти угоди)

Більш детальну інформацію Ви можете отримати тут: