Нострифікація – це процедура, яка забезпечує визнання рівнозначності іноземного атестата чи диплома з документами, виданими українськими ВНЗ чи іншими навчальними закладами.

Маючи оригінал диплому, отриманого в іншій країні, ви не зможете користуватися ним на території України. Щоб уникнути даних нестиковок, потрібно здійснити нострифікацію, якою вже багато років займається бюро перекладів SOLT Group TM. Завдяки цій процедурі документи про освіту, здобуті за кордоном, набувають законної сили в Україні.

Процес нострифікації є відповідальним, тому його проводить відповідний орган – Міністерство освіти і науки України.

Після закінчення процедури ви отримуєте офіційний документ, що підтверджує дійсність паперу, виданого вам за кордоном. Це буде український аналог, який на 100% відповідає оригіналу.

Щоб попередньо дізнатися про терміни виконання завдання та вартості послуги, зверніться до менеджера бюро SOLT Group і проконсультуйтеся з усіх питань. Ціна та тривалість роботи залежатимуть від складності процесу нострифікації конкретного документа. Вирішуються такі питання, як правило, в індивідуальному порядку.

Не знаєте які документи потрібні для подання до Міністерства? Наше Бюро перекладів з максимальною відповідальністю віднесеться до вашої справи та з професіоналізмом займеться збиранням необхідних документів разом з вами. Ви гарантовано отримаєте диплом, який повністю відповідає стандартам України, і без проблем зможете користуватися ним на території країни.

Безкоштовна консультація: +380675726322

E-mail:  info@solttranslation.com