ПРОЦЕДУРА НОТАРІАЛЬНОГО ЗАСВІДЧЕННЯ

Процедура нотаріального засвідчення документів є легалізацією конкретних документів, які потрібно подати на розгляд до будь-якої державної інстанції.

Яскравим прикладом може бути переклад диплома чи трудової книжки під час працевлаштування у країні. Для того, щоб такий документ набув юридичної сили за кордоном, його потрібно перекласти та нотаріально засвідчити для конкретної держави.

Для здійснення процедури передусім необхідно розглянути якість самого перекладу, перевірити його на наявність обов’язкових атрибутів та завірити підпис перекладача. І тому слід також пред’явити нотаріусу оригінал самого документа чи його копію із посвідченням.

Залежно від необхідної послуги буде встановлена ​​ціна та час роботи.

Ви можете завірити переклад таких документів, як:

  • паспорт та свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про шлюб або розлучення;
  • атестат, диплом та різні сертифікати;
  • дозвіл на виїзд дитини за кордон;
  • нотаріальні акти;
  • водійські права.

Крім нотаріального засвідчення, можна також оформити юридичну силу документа за допомогою апостилю, консульської легалізації чи мокрої печатки самого бюро.

Якщо ви не ознайомлені з порядком подання документів або не впевнені у тому, який вид засвідчення вам потрібен, перед початком роботи зверніться до нас за детальною консультацією. Бюро перекладів SOLT Group займається перекладами будь-якої складності протягом багатьох років, тому ми гарантуємо якісно виконану роботу у зазначений термін.