Сучасність насичена аудіоматеріалами, які дозволяють нам ефективно провести конференцію, продуктивно попрацювати з навчальними матеріалами, зробити рекламний запис, що запам’ятовується. Сьогодні переклад аудіопродукту дуже популярна послуга, що вимагає залучення справжніх професіоналів. Таке завдання не під силу любителям, оскільки потрібне коректне розшифрування (транскрибування) тексту, бездоганне володіння мовою, досвід подібних робіт та переклад з або іноземною мовою з урахуванням стилістики подання тексту. У зв’язку з цим вибір команди, здатної здійснити таку роботу, одразу падає на Solt Group. Наші спеціалісти націлені на якісний результат!

Семінари, конференції, інтерв’ю, майстер-класи та навчальні програми, аудіокниги, записи пісень, збірки віршів, рекламні та новинні матеріали, записи засідань суду – це той обсяг роботи перекладу аудіоматеріалу, який ми можемо здійснити на Ваш запит.

У структурі компанії Solt Group функціонує професійна студія звукозапису, яка готова здивувати майстерністю та креативом. Робочий процес студії звукозапису залишить позитивні емоції та порадує ціновою політикою.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати тут: