Спеціалісти Бюро перекладів Компанії Solt Group надають швидку лінгвістичну допомогу тим, кому необхідний професійний підхід та точність, спеціалізуючись як на письмових перекладах документів, так і на локалізації та дублювання аудіо- та відеофайлів. Понад 10-річний досвід допомагає нашим співробітникам лідирувати на ринку та користуватися повагою та довірою клієнтів.

SOLT Group – це широка можливість вибору мов для перекладу тексту: ми володіємо 69 ​​мовами та постійно вдосконалюємо знання.

До комплексу послуг компанії входить обробка графічних документів і текстів рекламного характеру.

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД
Ми даємо ГАРАНТІЮ ЯКОСТІ на свої переклади. При замовленні послуг перекладу на сайтах фрілансу, на дошках оголошень та ін. — дуже маленький шанс знайти кваліфікованого та порядного виконавця.
УСНИЙ ПЕРЕКЛАД
Бюро перекладів SOLT — забезпечить Вас послугами професійного перекладача для усного послідовного або синхронного перекладу. Перед тим, як замовити усний переклад, Ви можете провести особисту зустріч або телефонну співбесіду з перекладачем.
ТЕХНІЧНИЙ ПЕРЕКЛАД
Технічні перекази передбачають роботу з різноплановими документами. Навчальна та довідкова література, інструкції, креслярські додатки, наукові статті та програми, завдяки понад 10-річному досвіду роботи Бюро перекладів Solt Group візьметься за реалізацію всіх завдань, які Вам необхідно вирішити, незалежно від складності.
ПЕРЕКЛАД МУЛЬТИМЕДІА
Якщо Вам потрібний переклад відеоматеріалів, ми завжди раді підтримати Ваш продукт: перекладачі готові не тільки грамотно викласти текст у будь-яких мовних варіаціях, а й професійно його озвучити.
ЛОКАЛІЗАЦІЯ (ПЗ ТА ІГРИ)
Коли потрібний якісний переклад, адаптація інтерфейсу, програми чи сайту – варто звернутися до професіоналів. Фахівці Solt Group здатні вкластися у найкоротший термін, і при цьому показати результат, здатний приємно здивувати навіть постійних користувачів.
ПЕРЕКЛАД ОСОБИСТИХ ДОКУМЕНТІВ
Не знаєте, кому доручити переклад особистих документів?
Відповідь поруч – тим, хто зарекомендував себе у сфері перекладів, як серйозний та надійний виконавець!
Бюро перекладів “SOLT” – це надійні партнери, яких Ви шукали!
АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ
Документи, призначені для подання до офіційних органів країн учасниць Гаазької Конвенції, засвідчуються у спрощеному порядку: так компетентні органи України проставляють спеціальний штамп, який не вимагає подальшого завірення або консульської легалізації, і який визнається офіційними органами та установами країн, що входять до Гаазької Конвенції.
НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ ПЕРЕКЛАДУ
Нотаріальне засвідчення перекладу – це легалізація різних документів для надання їх у державні органи. Нотаріальне засвідчення необхідне у разі перекладу іноземних офіційних текстів, надання їх у державні інстанції, і у разі перекладу документів  для надання у різні інстанції  за кордоном.
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ
Процедуру спрощення застосування офіційних документів, що походять з території іншої держави, покликана врегулювати Гаазька Конвенція, яка скасовує вимогу легалізації офіційних іноземних документів для країн — учасниць Конвенції.