Наявність якісного мультимедіа – важлива передумова будь-яких проектів, пов’язаних із бізнесом та просуванням. Завдяки мультимедіа Ваш проект автоматично набуває інтерактивного формату. Для створення ефективних рішень наповнюючий контент повинен відповідати сучасним запитам, не просто конкурентним, а й виграшним. Мультимовність є важливою складовою успіху в інтернет-маркетингу.

Якщо Вам потрібний переклад того чи іншого відеоматеріалу, ми завжди раді підтримати Ваш продукт: наші перекладачі готові не тільки грамотно викласти текст у будь-яких мовних варіаціях, а й професійно його озвучити.

Компанія Solt Group спільно з Solt Production – це швидкий та якісний переклад аудіо та відео, що з легкістю вписується у просунуте технологічне середовище. Гнучкість мовних оборотів, точність формулювань, знання тонкощів інтертекстуальних прив’язок допоможуть зберегти закладений інформаційний посил та максимально розкрити його тим, для кого це медіа призначене. Широко використовуються мультимедійні технології ї на спортивних об’єктах: медіафасади з інформацією та рекламою.

Сервіс швидкого перекладу мультимедіа від Бюро перекладів Solt охоплює широке коло користувачів: від студента до великого бізнесу. Цінова політика гнучка і лояльна.