Процедура легалізації документів потрібна для того, щоб наділити їх юридичною силою на території іншої країни. Щоб документ вважався легалізованим, на ньому має бути печатка, штамп посадової особи, підтвердження її підпису та особи в цілому.

Ця процедура потребує документації, оформленої в одній державі, яка є учасником Гаазької Конвенції, і вимагає підтвердження своєї юридичної сили в іншій країні. Обов’язковою умовою процедури легалізації є дотримання необхідного порядку.

Легалізація включає процес проставлення на документах апостилю і консульську легалізацію.

Для наділення документів однієї країни юридичною силою в іншій країні – представнику Гаазької Конвенції необхідно проставити штамп апостиль. Зробити це може особа, яка представляє компетентні органи держави та має такі повноваження. Особливість штампу полягає в тому, що він не вимагає додаткового засвідчення, а моментально стає дійсним без будь-яких підтверджень.

Процедуру проставлення апостилю потрібно заздалегідь обговорити, оскільки не кожен документ можна завірити таким чином.

Бюро перекладів SOLT Grour пропонує послуги професійної легалізації документів будь-якої важливості та проставляння апостилю по всіх містах України. Термін виконання та ціна за роботу будуть встановлені залежно від необхідної послуги та її складності. Усі питання вирішуються в індивідуальному порядку.